امروز : 98/08/01
ساعت : 03:06

لذت خواندن بهترین داستان‌ها تنها در 5 میلی‌متر

لذت خواندن بهترین داستان‌ها تنها در 5 میلی‌متر

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس، نشر افق به تازگی چند جلد دیگر به مجموعه کتاب‌های 5 میلی‌متری خود اضافه کرده است.

کتاب های 5 میلی متری مجموعه ای از آثار مدرن و برجسته ی ادبیات معاصر جهان هستند؛ کتاب هایی کوچک برای آنکه در یک نشست خوانده شوند. این کتاب ها به علاقه مندان کمک می‌کنند که در کمترین زمان و با هزینه اندک بهترین آثار ادبی جهان را بخوانند.

این مجموعه خواندنی شامل داستان هایی نیمه بلند و بلند از نویسندگان بزرگ و معاصر جهان است، همسو با سلیقه خوانندگان جدی ادبیات.

نشر افق پیش از این و در سال 1393 انتشار این مجموعه از کتاب‌ها را شروع کرد که ظاهرا انتشار این مجموعه بعد از مدتی متوقف شد اما این نشر به تازگی با انتشار 4 کتاب «برف‌های کلیمانجارو»، «اعترافات مردی چنان دیوانه که با حیوانات می‌زیست»، «اقیانوس» و «قتل حساب شده» به انتشار این مجموعه بار دیگر رونق بخشیده  و قرار است عناوین دیگری در همین قالب به زودی منتشر شود.

این نشر همچنین قصد دارد مجموعه کتاب‌های 5 میلی متری خود را گسترش دهد. هر کتاب این مجموعه شامل یک داستان شاهکار از نویسنده ای سرشناس است و 10 الی 12 هزار کلمه به فارسی را در بر می‌گیرد.

انتهای پیام/و

منبع :برای رفتن به صفجه اصلی مطلب کلیک کنید فارس

نام :

ایمیل :

*نظر شما :

*کد امنیتی :

اگر ناخوانا است کلیک کنید ارسال